PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

Kolejny rok szkoleniowy dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim za ogrom wysiłku włożony w treningi oraz w życie klubu. Z roku na rok jesteśmy coraz silniejszy, lepsi a przy okazji rozpoznawalni już na polskiej arenie karate dzięki startom zawodników, organizacji zawodów czy w końcu niedawnego zgrupowania.

Przez ten rok udało nam się zaliczyć kilka ważnych imprez takich jak Puchar Polski, Mistrzostwa Polski F.S.K.A., a także mniejsze: Otwarte Mistrzostwa Pomorza, czy nasz Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, gdzie rywalizacja była równie zacięta. Łącznie w roku szkolnym zdobyliśmy 89 medali!

Klubowe zawody „Liga Gokken” okazały się trafionym pomysłem, który z pewnością będziemy kontynuować jeszcze w tym roku, tak by wyrobić się z czterema turniejami w roku szkolnym. Niestety z natłoku obowiązków nie dane nam było dokończyć tego cyklu przed wakacjami.

Uwieńczeniem tego roku była organizacja zgrupowania ze znanym i cenionym w świecie karate trenerem Antonio Oliva Seba z Hiszpanii. Mimo, iż frekwencja karateków z naszego klubu niezbyt dopisała (???) w porównaniu do przyjezdnych to impreza była bardzo udana. Na pewno to wydarzenie wpisze się do kalendarza KS GOKKEN, a naszych podopiecznych prosimy o większe zaangażowanie następnym razem.

W wolnych chwilach staramy się również udoskonalić naszą klubową stronę. Jeśli czas pozwoli będziemy dodawać filmiki szkoleniowe i różne ciekawostki. Jeśli macie jakieś pomysły na rozwój strony, czegoś Wam brakuje – piszcie. Na dzień dzisiejszy chcemy rozbudować „senną” galerię, dlatego prosimy o przesyłanie zdjęć do wstawienia na adres: galeria@gokken.pl

Na sam koniec życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w te wakacje oraz sprzyjającej pogody, która co rusz nas zaskakuje. A z tymi, z którymi nie zobaczymy się na obozach we Wdzydzach – do zobaczenia we wrześniu na treningach! Informacje na temat startu zajęć będziemy zamieszczać na bieżąco w sekcji treningi.

Kadra KS GOKKEN