Puchar Polski w Warce

31 maja 2014 roku w Warce pod Warszawą odbył się turniej „PUCHARU POLSKI KARATE WKF WARKA 2014” oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy Gokken.

W zmaganiach wzięło udział około 500 karateków z 33 klubów z Polski. Nasz klub zajął 8 miejsce w klasyfikacji medalowej, dzięki zdobyciu 4 złotych medali, 6 srebrnych oraz 10 brązowych.

Był to ostatni wyjazdowy turniej dla naszych adeptów. Niestety zmęczenie całym sezonem startowym wzięło górę, dlatego nie był to nasz najlepszy występ. Jednakże jesteśmy zadowolenie ze startów i ducha walki naszych zawodników. Przed nami ostatni turniej w tym sezonie już w tą sobotę (7 czerwca ) w Chwaszczynie. A potem chwila odpoczynku na doładowanie baterii. Od lipca czeka nas naprawdę ciężka praca na obozach, aby jak najlepiej zacząć starty od września.