NOWY SEZON ORAZ PODSUMOWANIE WAKACJI

Wrzesień to miesiąc organizacyjny, dlatego prosimy o cierpliwość ze startem wszystkich sekcji. Będziemy informować na bieżąco kiedy zaczynamy w dziale TRENINGI. Do zobaczenia na dojo!

A tymczasem krótkie podsumowanie lata z karate…

Nasi podopieczni mieli bardzo pracowite wakacje i dzięki temu mamy się czym chwalić. Zawodnicy po tak udanym sezonie startowym nie mogli spocząć na laurach.

Postawiliśmy sobie wiele celów na ten rok i żeby je osiągnąć trzeba nasi zawodnicy pracowali na nie całe wakacje. Oto nasz plan wakacyjny:
1) Zgrupowanie w Sopocie (informowaliśmy państwa o nim w Czerwcu)
2) Kurs sędziowski – dzięki czemu Gokken ma 11 sędziów (4 Okręgowych B w kumite, 8 klubowych w kata oraz 7 technicznych w kumite)
3) Zawody w Sopocie- możliwość sparowania się z zawodnikami z Norwegii oraz Holandii
4) Obóz w Łapinie dla młodszych ( od 10 lat)- doskonalenie umiejętności naszych najmłodszych karateków, dużo zabawy 🙂
5) Obóz w Łapinie dla starszych – nasi specjalnie goście Antonio Oliva Seba oraz Angel Delgado Pozo, świetni „profesorowie” od karate
6) Zgrupowanie Kadry Pomorza- kolejny gość zawodnik oraz trener personalny z Anglii- Albert Foresythe

Trudno nam streścić całe dwa miesiące naszej pracy. Nasi goście rzucili inne spojrzenie na nasze karate, dostrzegli błędy, które musimy wyeliminowywać i co najważniejsze dostrzegli w naszych zawodnikach talent. Takie słowa z ust gwiazd karate nie zdarzają się za często. Jest to potwierdzeniem też naszej ciężkiej pracy jako trenerzy.