Bojano Gokken Cup za nami

W minioną sobotę 24 stycznia odbył się kolejny turniej Gokken Cup-Bojano. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniom publiczności , zmagania karateków dopingowało około 1000 osób w ciągu całego dnia. Pierwszy raz turniej zorganizowaliśmy na nowo otwartej hali w Bojanie. W turnieju wzięło udział około 400 zawodników z 16 klubów z Polski. Nasz klub reprezentowało około 160 zawodników zdobywając łącznie 27 złotych, 26 srebrnych i 59 brązowych medali zdobywając łącznie 112 medali. Dzięki czemu zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej. Najlepszą zawodniczką z naszego klubu okazała się Zuzanna Potracka (sekcja Karczemki-Dobrzewino) a zawodnikiem Wiktor Ludwikowski (sekcja Żukowo)

Zawody w Bojanie były również ostatnimi zawodami przed wyjazdem naszych zawodników na Mistrzostwa Europy do Zurichu . Sara Elwart, Jakub Kułaga oraz Bartosz Potracki pokazali że dalej są na tak zwanym „pełnym gazie” i na pewno pokażą się z dobrej strony na ME.

Trzymajcie kciuki

Ekipa Gokken