Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów oraz Młodzieżowców w Karate, 22 IV 18 Suchy Las

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów oraz Młodzieżowców w Karate, 22 IV 18 Suchy Las

Złotymi medalistami zostali Sara Elwart w młodzieżowiec kategorii do 61kg oraz Szymon Kuśpiet w kategorii junior do 68kg.

Złote okazały się również drużyny juniorów młodszych w składzie Adam Piotrkowski, Piotr Wangler, Patryk Kobus oraz Szymon Pettke.

Młodzieżowcy w niepełnym składzie ( Bartek Potracki oraz Filip Wendt), pokonali najlepsze ekipy z Polski i tak jak w roku ubiegłym stanęli na najwyższym stopniu podium.
Srebrne medale zdobyli, Piotr Wangler w kategorii junior młodszy do 52kg, Adam Piotrkowski w kategorii junior młodszy do 70kg oraz Filip Wendt w kategorii młodzieżowiec do 84 kg.

Brązowe krążki przywieźli, Dominika Szatkowska w kategorii juniorek młodszych do 48kg, Paulina Lipińska w kategorii juniorek powyżej 59kg, Jola Marszal w kategorii młodzieżowiec do 50kg, Kacper Czarnecki w kategorii junior do 76kg, Bartosz Potracki w kategorii młodzieżowiec do 75kg oraz drużyna juniorów składzie Szymon Kuśpiet, Kacper Czarnecki oraz Dawid Szodrowski.

Świetne występy naszych zawodników , sprawiły że wracamy z 4 złotymi medali, 3 srebrnymi oraz 6 brązowni co uplasowało nas na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej klubów.
Jako klub pokazaliśmy po raz kolejny że jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych polskich ekip ! Oby tak dalej !