KOMUNIKAT TECHNICZNY

Mamy dla Państwa ważne informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu naszego klubu. Od września wprowadziliśmy nowe rozwiązanie w postaci dziennika online, które jest jednym z warunków zapisania się na zajęcia. Członka Klubu obowiązuje zarówno papierowa wersja jak i rejestracja online.

Zachęcamy do dokonania zapisów poprzez dedykowany LINK , wybieramy placówkę w której dziecko ćwiczy (np. SP86 nabór). Dzięki temu będziemy w stanie skuteczniej przekazywać ważne informacje, ogłoszenia klubowe oraz utrzymywać płynny kontakt z Państwem. Opłaty składek członkowskich nie są powiązane z kontem klubu, wszystkie wpłaty muszą być „zaksięgowane” w systemie przez administratora. Prosimy się tym nie martwić.

Zapraszamy serdecznie do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego klubu. Przy okazji zapraszamy na nasz klubowy turniej GOKKEN CUP, który odbędzie się 3 XII 2023 w SP w Chwaszczynie!