Zawody w Tczewie z medalami!

Zawodnicy naszego klubu mogą uważać początek września za bardzo udany. Otwarte Mistrzostwa „Tczew Open” karate FSKA pod patronatem Starosty Powiatu Tczewskiego odbyły się 11 września 2010 r. W 24-ech konkurencjach wystartowało 107 zawodników z jedenastu klubów karate z Tczewa, Gdańska, Elbląga, Chwaszczyna, Rumii, Bydgoszczy, Kleczewa, Lęborka, Sopotu i Poznania.

Dziewięć medali (2 złote, 3 srebrne, 4 brązowe) powędrowało do zawodników KS GOKKEN i jest to spory sukces zwłaszcza, że tuż po wakacjach forma i kondycja niekoniecznie musi być na wysokim poziomie. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wyników.

Zawody te również miały na celu sprawdzenie się przed Mistrzostwami Świata Karate F.S.K.A (Funakoshi Shotokan Karate Association), które odbędą się 24-26 Września w Karpaczu. Nasz klub będzie reprezentowany przez Dominika Korbolewskiego, Filipa Wendt, Mikołaja Samsona, Szymona Kuśpiet, Pawła Wendt, Mariusza Domaradzkiego oraz sędziego Patryka Wendt. Całą transmisje z Mistrzostw będzie mogli zobaczyć „online” w Internecie na stronie www.fska.info Trzymajcie za nas kciuki!

Jednocześnie informujemy, ze cały czas trwa nabór do sekcji karate na terenie trójmiasta i ościennych gmin. Zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania karate razem z nami!