Minione trzy tygodnie były bardzo owocne dla naszego klubu. Braliśmy udział w trzech turniejach: 24.11 w turnieju kata „Pomerania CUP” w Gdyni (wyniki tutaj), gdzie młodsi zawodnicy wiedli prym oraz w Osielsku „Yamabushi CUP” dla naszych starszych karateków (wyniki tutaj). W wyjazdowym turnieju zdobyliśmy 5 złotych medali, 3 srebrne i 5 brązowych, a Dominik Korbolewski został najlepszym zawodnikiem turnieju.

W zawodach Bushido Cup w Bydgoszczy zdobyliśmy 6 złotych medali, 3 srebrne i 2 brązowe. W klasyfikacji medalowej uplasowaliśmy się na drugim miejscu ustępując jedynie gospodarzom Bushi-do Bydgoszcz. Na wyróżnienie zasługują Adam Piotrkowski zdobywając dwa złota w konkurencji kumite (walki) – 10-11 lat oraz kategoria wyżej 12-13 i Jakub Kułaga, złoto w swojej konkurencji i srebro w kategorii wyżej. Wyniki z zawodów tutaj.

8 grudnia odbył się nasz turniej – 800-lecie Żukowa Karate Cup (wyniki tutaj). Nasz klub zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 17 złotych, 24 srebrne i 52 brązowe medale.

Krótką relację z Dziennika Bałtyckiego można przeczytać tutaj.