Znakomicie poszło nam na Pucharze Polski we Warce w zeszły weekend. Przywiexliśmy ze sobą 4 złote medale: Martyna Gwazdacz kumite 8-9 lat, Jakub Kułaga kumite 14-15 -63 kg, Filip Wendt kumite 14-15 lat – 70 kg oraz złoto w kumite drużynowym kadetów 14-15 lat.

Pięć srebrnych medali powędrowało do Sandry Lieske, kumite 8-9 lat, Martyny Rykowskiej kumite 14-15 lat -54 kg, Dominika Korbolewskiego – kumite 14-15 lat -63 kg, Mikołaj Samson kumite 12-13 -50 kg oraz srebro w kumite drużynowym kadetek 14-15 lat.

Siedem brązowych medali zdobyli: Natalia Majewska – kumite 14-15 lat, Sara Elwart – kumite 14-15 lat +54 kg, Dominik Korbolewski – kata 14-15 lat, Dawid Płoski – kumite 10-11 -34 kg, Adam Piotrkowski – kumite 10-11 -40 kg, Cezary Wolak – kumite 14-15 lat – 57 kg, oraz kumite drużynowe chłopców 10-11 lat.

Ostatecznie zajęliśmy 8 miejsce w klasyfikacji medalowej na 30 klubów (według organizatora). To bardzo dobry wynik!
Tutaj można zobaczyc wszystkie wyniki.

Równie dobrze poszło nam na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików gdzie w kategoriach kumite 12-13 lat Dominika Groth srebro oraz Mikołaj Samson i Jakub Kułaga po brązowym medalu. Wyniki tutaj.

Turniej Mistrzostwa Pomorza i Kujaw tez nam poszedł znakomicie. Blisko 270 zawodników, 19 klubów. Zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji medalowej ustępując gospodarzom i lokalnemu klubowi Yamabushi.