Podsumowanie sezonu 2012/2013

To był bardzo pracowity rok dla naszego klubu i najbardziej owocny. Masa sukcesów naszych podopiecznych – to widać gołym okiem. Ostatnie zawody w gdańskiej lidze karate skończyliśmy na pierwszej lokacie. Zwykle ciężko jest wygrać na „obcym” terenie, ale udało się, choć minimalnie! (WYNIKI).Nie było takich zawodów z których byśmy nie wrócili z medalami. Absolutnym rekordzistą jest Jakub Kułaga, który jako jedyny z każdych zawodów wracał z „tarczą”, w tym z najbardziej prestiżowego Pucharu Świata Harasuto. W zeszłym roku też było podobnie tylko tym razem srebro dla Kuby, a nie brąz! Nie sposób wspomnieć o Filipie Wendt, który dostał powołanie do Kadry Narodowej na rok 2013. A to dopiero początek, bo ciężka praca zawsze zostaje doceniona. Lista naszych zawodników jest tak długa, że nie ma miejsca wymieniać wszystkich z osobna. Wszyscy spisali się znakomicie. Zaangażowanie, pasja, determinacja – to nasze cechy ☺

To też znakomity prezent dla nas, trenerów, bo w tym roku przypada 10 rocznica powstania Klubu Sportowego GOKKEN. Masa sukcesów mobilizuje do jeszcze cięższej pracy, a to dopiero początek.

Parę dni odpoczynku i ruszamy z obozami, a tam już powoli zaczynamy cykl treningowy pod kątem Mistrzostw Świata Karate F.S.K.A., których jesteśmy organizatorem.