Kolejne sukcesy

4 października był bardzo pracowity dla Ekipy Gokken , najstarsza część naszych zawodników pojechała do Bielsko Białej na VII International Grand Prix – Bielsko-Biała 2014 . Młodsi zawodnicy pojechali do Osielska na YAMABUSHI CUP OSIELSK 04.IX.2014 . Jak zwykle Gokken pokazał się z bardzo dobrej strony. Przywieźliśmy cały wór medali łącznie około 20 medali.

1) Bielsko-Biała
Do Bielsko-Białej pojechała 8-osobowa ekipa wraz z trenerem Patrykiem oraz trenerem Mariuszem( który dostał powołanie na sędziego). W Bielsku-Białej odbył się pierwszy turniej z cyklu Polish Open – International Karate Golden League. Udział w nim wzięło ponad 800 zawodników z 14 krajów: Japonia, Australia, Czechy, Dania, Anglia, Gruzja, Włochy, Norwegia, Polska, Malta, Rosja, Szkocja, Słowacja, Wielka Brytania. Dla naszych zawodników był to kolejny turniej między narodowy i sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Shotokanu i WKF, które zbliżają się wielkimi krokami.

Medaliści z Bielsko Białej:
1) Sara Elwart 1 msc. Kumite indywidualne Juniorek -59kg
2) Dominika Groth 1msc. Kumite indywidualne kadetek -50kg
3) Bartosz Potracki 1msc. Kumite indywidualne kadetów -52kg
4) Dominik Korbolewski 1msc. Kumite indywidualne Juniorów -61kg
5) Aleksander Kwiek 2msc. Kumite indywidualne U14 -40kg
6) Filip Wendt 3msc. Kumite indywidualne Juniorów -76kg
7) Filip Wendt 3msc. Kumite indywidualne Juniorów OPEN
8) Adam Piotrkowski 3msc Kumite indywidualne U14 -50kg
9) Jakub Kułaga 3msc Kumite indywidualne kadetów -70kg.

2) Osielsk:
W turnieju w Osielsku wzięło udział około 320 osób z 18 klubów z całej Polski.
Łącznie Gokken zdobył 11 medali w tym:
1) Zuzanna Potracka 1msc. Kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat
2) Piotr Wangler 1msc Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Reszta ekipy pokazała się z bardzo dobrej strony, brakuje startów, startów i jeszcze więcej startów oraz pewności siebie i ogromu pracy na treningach.
Na najmłodszych czeka teraz wyjazd na zawody w Bolszewie.