Wrzesień w klubie.

Głównym tematem we wrześniu w Klubie Sportowym Gokken były zgrupowania. Nasi zawodnicy oraz trenerzy uczestniczyli aż w trzech spotkaniach z innymi karatekami. Pierwsze zgrupowanie odbyło się w Szczecinie 12.09 z Lugi BusaMistrzem Świata, gdzie nasi trenerzy zdobywali nową wiedze.

Zawodnicy w tym czasie byli na zawodach w Łodzi gdzie zdobyliśmy 4 medale.
– I miejsce Sara Elwart
-II miejsce Bartosz Potracki
– oraz III miejsca Dominika Groth oraz Martyna Rykowska
był to pierwszy start w tym roku szkolnym wiec nasi zawodnicy testowali swoją forme po licznych w tym roku obozach wakacyjnych.

Następnie powołani zawodnicy (Sara Elwart, Filip Wendt oraz Dominik Korbolewski) wyruszyli do COS w Wałczu, na zgrupowanie Kadry Polski. Miło nam oświadczyć że cała trójka wraz z Dominiką Groth zostali powałani na Mistrzostwa Świata SHOTOKAN w Bielsko-Białej (03-04.10). W tamtym roku na Mistrzostwach Europy Filip Wendt był podwójnym złotym medalistą – życzymy w tym roku podobnego sukcesu.

Ostatnim zgrupowaniem było Zgrupowanie kadry Pomorza, gdzie pod okiem Arkadiusza Stubby z Sportowego Klub Karate Senshi sparowali się z innymi zawodnikami z Pomorza.

To był pracowity miesiąc dla nas wszystkich , rozkręcanie kolejnych grup oraz ustalanie planu. Życzymy sobie oraz wam żeby ten rok szkolny był również dobry a nawet lepszy niż tamten.