Powtórzony sukces na Pucharze Polski w Karate WKF!

W sobotę 21 maja w Rumi odbył się Puchar Polski dla osób powyżej 14 roku życia. W prestiżowym turnieju wzięło udział 28 klubów oraz ponad 200 zawodników z całej Polski. Było to bardzo udany start dla naszych zawodników, aż 4 z nich znalazło się w pierwszej 5 najlepszych zawodników turnieju( Mariusz Migdalski, Filip Wendt, Sara Elwart oraz Dominika Groth).

Podopieczni Gokken zajęli 1 miejsce w klasyfikacji zdobywając łącznie aż 13 złotych medali, 4 srebrne i 12 brązowych. Drugi raz z rzędu udało nam się wygrać Puchar Polski (rok temu odbył się w Warce). Jest to duża motywacja dla trenerów i zawodników,oraz potwierdzenie że nasza prace idzie we właściwym kierunku. To był ostatni wyjazdowy turniej dla naszych zawodników, przed nami Gokken Cup 4 czerwca w Żukowie. Zapraszamy!