Puchar Polski

29 kwietnia w Lęborku odbył się PUCHAR POLSKI KARATE WKF ( karate Olimpijskiego) w którym udział wzięło 288 z 36 klubów z całej Polski.

W turnieju udział brali zawodnicy od 12 roku życia aż do kategorii seniorskich.

Nasi zawodnicy jak zwykle pokazali się od najlepszej strony zdobywając 5 złotych medali, 10 srebrnych i aż 8 brązowych.

Dzięki czemu zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów, ustępując tylko klubowi Kaisho Białystok oraz Olimp Łódź.

Warto w tym miejscu przypomnieć że przez ostatnie dwa lata, tytuł najlepszego klubu nosił KS Gokken. Należy nadmienić że uzyskaliśmy tak dobry wynik przyjeżdżając w osłabionym składzie.( Kontuzja Dominika Korbolewskiego oraz Szymona Kuśpieta nie pozwoliła im na start w tak ważnej imprezie)

Sara Elwart oraz Filip Wendt zostali najlepszymi zawodnikami turnieju. Sara zdobyła aż 3 złote medale oraz Filip 2 złota, 1 srebrny oraz 1 brązowy.

Złote medale również zdobyli Sandra Lieske, Adam Piotrkowski oraz drużyna kumite młodziczek ( Dominika Szatkowska, Amelia Skuras oraz Sandra Lieske)

Gratulujemy wszystkim medalistą to był naprawdę dobry turniej !