Jubileuszowy turniej w Żukowie

Za nami X jubileuszowy Gokken Cup, który odbył się 9 czerwca na Hali Sportowej w Żukowie.
359 zawodników z 16 klubów z Polski oraz Rosji walczyło o medale i puchary .
Gokken Cup jest turniejem należącym do Pomorskiej Ligi Karate, po całym cyklu zostaną wyłonienie zwycięzcy kategorii, którzy otrzymają nagrody.

Gratulujemy zwycięscy klasyfikacji klubowej- Klubowi Karate Sonkei.
Nasz klub przy zdobyciu 19 złotych medali, 23 srebrnych oraz 52 brązowych uplasował się na drugim miejscu.
Trzecie zdobył SOYUZ Kaliningrad RUSSIA!
Gratulujemy wszystkim klubą sportowej rywalizacji i zdobytych medali !

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować rodzicom i zawodnikom za pomoc w organizacji turnieju. Bez was nie dalibyśmy rady !

Dziękujemy również za wsparcie Gminie Żukowo, Powiatowi Kartuskiemu oraz  Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie.
Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Pomorskiego za patronat honorowy oraz  patronat medialny Telewizji TVP 3 oraz Radiu Gdańska na uświetnienie imprezy.