XX lat naszego Klubu!

Est. 2003? Trener ma bardzo starą koszulkę – często padało takie zdanie:)

Dokładnie 20 lat temu, 25.08.2003 decyzją Prezydenta Miasta Gdyni nasz klub został wpisany do rejestru stowarzyszeń kultury fizycznej (od 2008 roku w rejestrze stowarzyszeń Gminy Żukowo).

W tamtym czasie nie była to łatwa decyzja. Entuzjazm przemieszany ze zwątpieniem – po prostu młodość.

Właściwie to wszystko się zgadza, bo w bardzo krótkim czasie na dużej sali ćwiczyły dwie, trzy osoby. 

Nie złamało to nas. Wierzyliśmy, że to co robimy ma sens, a z trenowania karate można wyciągnąć tylko same pozytywne rzeczy. 

Tysiące uczniów w historii klubu, godzin spędzonych na sali, na zgrupowaniach, obozach, tysiące walk na zawodach – wygranych i przegranych (ponad 100 medalistów Mistrzostwa Polski!), uśmiechów, łez, chwały, dumy, czasem rozczarowań. Życie.

Przypomina się jedna historia dlaczego nie mamy dość. „Dlaczego właściwie ćwiczysz w naszym klubie? – padło pytanie do 8 letniego Piotrka. Ćwiczę w tym klubie, bo moi rodzice się tutaj poznali. Gdyby nie GOKKEN nie byłoby mnie na świecie…” Dziecięca logika 🙂

Jeszcze raz dziękujemy ludziom nam sprzyjającym! Bez was nie istniejemy!