ZIMOWISKO 2024 – ZMIANA MIEJSCA

Szanowni Rodzice,

Z przyczyn niezależnych jesteśmy zmuszeni do zmiany miejsca naszego obozu zimowego. Termin pozostaje oczywiście bez zmian. W wyniku wycofania się równoległych grup oraz napotkanych problemów technicznych, takich jak ogrzewanie budynku itp, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu naszej oferty zimowej.

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 

Chociaż zmiana ta jest nieplanowana, pragniemy Państwa zapewnić, że standard naszych usług oraz oferta pozostają na tym samym poziomie, a nawet zostały podniesione. Naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom niezapomnianych chwil, pełnych radości i aktywności podczas zimowiska.

Nowym miejscem naszych zimowych przygód będzie urokliwa agroturystyka „Pod Brzozą” położona w malowniczej miejscowości Gardeja, niedaleko Kwidzyna (Wandowo 42, 82-520 Gardeja).

 Oferuje ona doskonałe warunki do organizacji różnorodnych zajęć, w tym sportów zimowych, zabaw plenerowych oraz integracyjnych atrakcji.

Jesteśmy przekonani, że Państwa dzieci będą zachwycone nowym miejscem oraz bogatą ofertą atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich. Mamy nadzieję, że to zimowisko będzie dla nich nie tylko czasem zabawy, ale także nauki i pozytywnych doświadczeń.

Prosimy o przesłanie zdjęcia wniosku na klub@gokken.pl oraz uiścić resztę opłaty na konto klubowe bądź u trenera.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.

Z poważaniem, Trenerzy